Kim jest czuła przewodniczka

Coraz więcej kobiet zauważa, że sposób, w jaki żyją im nie odpowiada. Zachowują się tak, jak nakazuje im społeczeństwo. Role społeczne je uwierają, nie wiedzą jednak jak to zmienić. Pomocna dla takich pań może okazać się lektura zatytułowana ““Czuła przewodniczka” autorstwa Natalie de Barbaro” autorstwa Natalii de Barbaro.

Czuła przewodniczka-kim tak właściwie jest?

Z książki można dowiedzieć się, iż czuła przewodniczka to wewnętrzny głos każdej kobiety. Posiadają go wszystkie panie, nie wszystkie zaś go słyszą i to stanowi problem. Dzieje się tak dlatego, iż głos ten jest zagłuszany przez inne osoby, którym wydaje się, że wiedzą lepiej, jak mamy żyć. Jeśli kobieta odważy się słuchać wewnętrznej przewodniczki, prawdopodobnie nie spodoba się to otoczeniu, ale za to zmieni jej życie na lepsze. Tak naprawdę każdy wie, czego pragnie i co mu służy, a co nie. Niektórzy tylko boją się zatroszczyć o siebie.

Dla kogo książka pt. “Czuła przewodniczka” będzie odpowiednia?

Lektura kierowana jest do kobiet. To one zazwyczaj poświęcają się, by nieść pomoc innym i zadowalać otoczenie, nie zważając przy tym na swoje potrzeby. Właśnie dla takich osób książka Natalii de Barbaro będzie wielką pomocą. Panie, które chcą stać się asertywne i odnaleźć swoją własną drogę w życiu, skorzystają po przeczytaniu tej pozycji. Wystarczy, że odważą się mówić głośno o swoich potrzebach i nie ignorować sygnałów, jakie wysyła im ciało oraz mózg.

Na czym polega fenomen tej książki?

Książka ta jest niezwykle popularna. Dzieje się tak za sprawą tego, że przedstawia rzeczy trudne w sposób dość prosty. Lektura ukazuje, że każda kobieta ma w sobie głos, który poprowadzi ją przez świat, Wystarczy, że go w sobie wyzwoli i posłucha. Książka pt. “Czuła przewodniczka” pokazuje, jak to zrobić, by zmiana była trwała i przyniosła jak najlepsze rezultaty. Warto pamiętać, że jeśli kobieta jest zadowolona i szczęśliwa, profity z takiego stanu rzeczy czerpie także środowisko wokół niej.

Kim jest autorka tego bestsellera?

Natalia de Barbaro jest psychologiem oraz socjologiem. Jej wykształcenie i doświadczenie zawodowe sprawia, że doskonale zna mechanizmy, jakie sterują ludzkim zachowaniem. Dzięki temu książka jest jeszcze lepsza. Autorka pomagała w organizacji kampanii Donalda Tuska w roku 2006. Poza wspaniałym poradnikiem dla kobiet napisała również inne książki, takie jak:

– “W poszukiwaniu pełni”

– “Dojść do głosu, Radykalnie praktyczny przewodnik po kampanii wyborczej.

– “Tkanka”

– “Ciemnia”

Dwa ostatnie to tomiki poezji. 

Natalia de Barbaro pozycją “Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” pomogła wielu kobietom zmienić swoje życie na lepsze.